• Showroom van 1600m²
  • Webshop
  • Workshops
Vandaag open van 10:00-17:00

Smokey Goodness 6 – Burgers & Bbq Bites

22,50

Op nabestelling

Het BBQ-boek van Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness. Back to the USA we go! In Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States.  In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de taco trucks in LA: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time.
Unieke eigenschappen Smokey Goodness 6 - Burgers & Bbq Bites:
  • Auteur: Jord Althuizen
  • Kosmos Uitgevers
  • ISBN 978 90 215 7595 7
Artikelnummer SG6
Merken

Specificaties

EAN
EAN 9789021575957

Gerelateerd

Smokey Goodness

Bbq Street Basis Bbq Boek
18,99

Smokey Goodness

Smokey Goodness 2 – Het Next Level Bbq Boek
29,99

Smokey Goodness

Smokey Goodness Brand New Bbq
29,99