• Deskundig advies
  • Showroom van 1600m²
  • Webshop
Vandaag open van 10:00-18:00
22,50
Het BBQ-boek van Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness. Back to the USA we go! In Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA? In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de taco trucks in LA: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!
Artikelnummer SG6
Merken

Smokey Goodness

Op voorraad

Gerelateerd

Smokey Goodness

BBQ Street Basis Boek
18,99

Smokey Goodness

Smokey Goodness 2 – Het Next Level Bbq Boek
29,99

Smokey Goodness

Smokey Goodness Brand New BBQ
29,99